Haber MASKİ GENEL MÜDÜRÜ MERT: ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

MASKİ GENEL MÜDÜRÜ MERT: ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

Tarih: 8.9.2021

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’ne getirilen Memet Mert’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, AK Parti Yazıhan İlçe Başkanı Veysel Ateş, AK Parti Arguvan İlçe Başkanı Gazi Üşen, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Teşkilatı ve beraberindeki heyet, MASKİ Genel Müdürü Memet Mert’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

Ziyaretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MASKİ Genel Müdürü Memet Mert, “Hayırlı olsun ziyaretlerine gelen misafirlerimizle, çalışmalarımızı ve planlarımızı değerlendiriyoruz. Bu kapsamda başarı temennilerini ileten ve nezaket gösterip ziyaret eden değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren devam eden ve proje aşamasında olan çalışmaları takip ediyoruz. Yazıhan Belediye Başkanımızla beraber Yazıhan için çalışmalar yapmıştık. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak ilçemiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. İlçede kanalizasyon hattı yenileme çalışmaları bizden önce başlamıştı. Bizlerde devam ettirip inşallah bitireceğiz. Belediye başkanımız, ilçe başkanımız ve meclis üyelerimizle beraber çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

ÖZTÜRK’TEN BAŞKAN GÜRKAN’A TEŞEKKÜR 

İlçe Başkanı ve meclis üyeleriyle beraber MASKİ Genel Müdürlüğünü ziyaret eden Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk ise “Genel Müdürümüz Memet Mert’i Büyükşehir Belediyesi’nde yapmış olduğu çalışmalardan dolayı tanıyorduk. Yol Altyapı Daire Başkanlığı süresince Malatya’ya çok iyi hizmetler yaparak teknik anlamda tecrübesini kanıtlamıştır. Bu tecrübesiyle MASKİ Genel Müdürlüğü görevini en iyi şekilde yerine getireceğine şüphemiz yoktur. Böylesine başarılı çalışmalar gerçekleştiren Memet Mert’e MASKİ Genel Müdürlüğü görevini tebliğ eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkürlerimi iletiyorum. Genel Müdürümüze bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ