Haber YÜZAKI BULVARINA 13 BİN 885 METRELİK ALTYAPI

YÜZAKI BULVARINA 13 BİN 885 METRELİK ALTYAPI

Tarih: 22.3.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Yüzakı Bulvarı’nda gerçekleştirdiğimiz 5 bin 380 metre içmesuyu, 4 bin 150 metre kanalizasyon ve 4 bin 355 metre yağmursuyu altyapısı yenileme çalışmalarımızı tamamladık.

“3.5 Milyon TL Maliyetinde Altyapı Yatırımı”

Malatya’nın tamamına hizmet ulaştırmak için çalışarak ve gelecek nesillere sağlam altyapı bırakmak için çalışıyoruz. Çalışmalarımız kapsamında Yüzakı Bulvarı’nda altyapı yenileme çalışmalarımızı tamamladık. Yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgi veren  Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Malatyamızın prestij bulvarlarından olan Yüzakı Bulvarı şehrimiz için büyük bir yatırım. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak Yüzakı Bulvarı’nın içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısını yenileme çalışmalarımızı tamamladık. Çalışmalarımız kapsamında; 5 bin 380 metre içmesuyu ve 4 bin 150 metre kanalizasyon hattı inşa ettik. 171adet muayene ve 27 adet parsel bacası çalışmamızı tamamladık. 4 bin 355 metrelik yağmursuyu inşa ederek, 54 adet yağmur mazgalı çalışmamızı tamamladık. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla Yüzakı Bulvarımıza toplam maliyeti yaklaşık 3.5 milyon TL olan 13 bin 885 metrelik içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hattı kazandırdık. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. “dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ