Haber 6 BİN 400 METRELİK İÇMESUYU HATTI

6 BİN 400 METRELİK İÇMESUYU HATTI

Tarih: 20.3.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Adagören, Yaka, Galericiler ve Hanımınçiftliği’nde toplam 6 bin 400 metrelik içmesuyu hattı çalışmalarımızı tamamladık.

 “4 Mahalle Yeni İçmesuyu Hattı İnşa Edildi”

Malatya’nın merkez ilçelerinde altyapı yenileme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili bilgi veren Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Hedeflediğimiz gibi Malatya’mızda altyapı yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız kapsamında; Yeşilyurt İlçesi Yaka Mahallesi Şehir Mezarlığı Caddesi’nde 900 metre, Galericiler Sitesi’nde 2.300 ve Battalgazi İlçesi Hanımınçiftliği’nde 2.000 metre, Adaören’de 1200 metrelik içmesuyu hattı çalışmalarımızı tamamladık. Kullanım ömrünü tamamlamış altyapıları yeniliyoruz. Gelecek nesillerimizi de düşünerek Malatya’mıza daha modern bir altyapı inşa etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. “dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ