Haber 4 BİN METRE KANALİZASYON VE YAĞMURSUYU HATTI

4 BİN METRE KANALİZASYON VE YAĞMURSUYU HATTI

Tarih: 26.2.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak Battalgazi İlçesi Kaynarca Mahallesi Turgut Temelli Caddesi Yeni İmar Yolu’nda 4 bin metre uzunluğunda yeni kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

“2 Bin Metrelik Kısım Tamamlandı”

 Malatya genelinde çalışmalar yaparak altyapıyı güçlendirdiklerini ifade eden Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Battalgazi İlçemizin Kaynarca Mahallesi Turgut Temelli Caddesi Yeni İmar Yolu’nda 2 bin metre yeni kanalizasyon ve 2 bin metre yeni yağmursuyu çalışması olmak üzere toplam 4 bin metre altyapı çalışması gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız kapsamında bin metre kanalizasyon ve bin metre yağmursuyu olmak üzere 2 bin metrelik kısmını tamamladık. Kalan 2 bin metrelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısı şehrimizin geleceği için çok önemli. Bizler bu önemin farkında olarak ihtiyaç olan mahallelerde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Şehrimize daha güçlü altyapı inşa etmek için çalışıyoruz.” dedi.

 

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ