Haber TSE BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKASI İÇİN İLK ADIM

TSE BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKASI İÇİN İLK ADIM

Tarih: 21.2.2019

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü olarak ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası için Temel Eğitim Programını gerçekleştirdik.

Türkiye’deki 30 su ve kanalizasyon idaresi içerisinde “Türk Standartları Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” belgelerinin üçünün en son versiyonunu aynı anda alan ilk su ve kanalizasyon idaresi olan MASKİ Genel Müdürlüğü olarak  kurumsal kimliğimizi korumak ve daha iyi seviyeye getirmek için TSE ile ortak çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. TSE’den alınan sertifikalara yenilerini eklemek için eğitimler düzenliyoruz.  Bu kapsamda TSE Eğitim Daire Başkanlığı Eğitmeni Ali Kemal Eyüpoğlu tarafından Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitim derslerinin yanı sıra Dokümantasyon ve İç Kontrol Eğitimi verildi. 5 gün süren eğitime  Genel Müdürlüğümüzün personelleri katıldı. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almak için ilk adımı atan Genel Müdürlüğümüz eğitimlerine devam edecek.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ