Haber 5 MAHALLEYE 5 BİN 800 METRELİK İÇMESUYU HATTI

5 MAHALLEYE 5 BİN 800 METRELİK İÇMESUYU HATTI

Tarih: 6.12.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Malatya genelinde alt yapı yatırımlarına devam ediyor. MASKİ bu kapsamda Şanlıkaya, Pelitli, Tecde, Suluköy ve Çakırköy mahallelerine 5 bin 800 metrelik içmesuyu hattı yaptı.

Genel Müdürümüz Ertan Mumcu: “Ekiplerimiz bölgede özverili çalışmalar gerçekleştirdi”

Malatya’nın her noktasına ulaşarak altyapı yenileme çalışmaları yapan MASKİ Genel Müdürlüğümüz il genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Merkez ilçeler ve diğer 11 ilçede altyapı güçlendirme ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında 5 mahallede tamamlanan içmesuyu hattı çalışmalarıyla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “Altyapıya dair her sorunu çözüme kavuşturmak ve hemşerilerimizin refahını sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. İhtiyaç olan mahallelere öncelik vererek şehrin tamamında çalışmalar yapmaya gayret gösteriyoruz. İçmesuyu altyapı çalışmaları kapsamında Şanlıkaya, Pelitli, Tecde, Suluköy ve Çakırköy mahallelerine 5 bin 800 metrelik içmesuyu hattı yaptık. Ekiplerimiz bölgede özverili çalışmalar gerçekleştirdi. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ