Haber DARENDE YAVUZLAR’A İÇMESUYU DEPOSU VE FOSSEPTİK

DARENDE YAVUZLAR’A İÇMESUYU DEPOSU VE FOSSEPTİK

Tarih: 4.12.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Darende Yavuzlar Mahallesi’ne 50 tonluk içmesuyu deposu ve 1000 kişiye hizmet verecek fosseptik inşa etti.

Muhtar Atacan İşleyen: “50 tonluk bir içmesuyu deposu ve 1000 kişiye hizmet verecek şekilde fosseptiğimizi yapıldı”

             Büyükşehir süreciyle kurulan ve Malatya’nın tamamının altyapısından sorumlu olan MASKİ şehir genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şehrin altyapısını yenilemek için çalışmalar yapan MASKİ Genel Müdürlüğümüz merkez ve ilçelerde çalışmalarına devam ediyor.   

              Yapılan içmesuyu deposu ve fosseptikle ilgili açıklamalarda bulunan Yavuzlar Mahallesi Muhtarı Atacan İşleyen, “Burada belli bir oranda drenaj çalışması yapıldı. Daha önceki su depomuz eskimişti ve ihtiyaca cevap vermeyecek duruma gelmişti. Sağ olsunlar 50 tonluk bir içmesuyu deposu yapıldı. Burada kanalizasyon sorunumuz da vardı, MASKİ çalışanları sağ olsunlar 1000 kişiye hizmet verecek şekilde fosseptiğimizi de yaptı. Bu çalışmalardan dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hacı Uğur Polat ve MASKİ Genel Müdürümüz Sayın Ertan Mumcu’ya da ayrıyeten teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ