Haber 3 MAHALLEDE KANALİZASYON ALTYAPISI ÇALIŞMALARIMIZI TAMAMLADIK

3 MAHALLEDE KANALİZASYON ALTYAPISI ÇALIŞMALARIMIZI TAMAMLADIK

Tarih: 3.12.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz, Hekimhan merkez ve sanayi sitesi ile Doğanşehir Söğüt ve Akçadağ Şeyhler’de geçekleştirdiği toplam 1.950 metre uzunluğundaki kanalizasyon altyapısı çalışmalarını tamamladı.

“Acilen çözülmesi gereken bir nokta olan Hekimhan Sanayi Sitesi’nin altyapısını da tamamlayarak hizmet sunduk”

 alatya ve ilçelerindeki altyapı çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “Hekimhan, Doğanşehir ve Akçadağ İlçelerimizde önemli altyapı yatırımları gerçekleştirdik. Bu çalışmalar kapsamında Hekimhan merkez ve Sanayi Sitesi ile Doğanşehir Söğüt ve Akçadağ Şeyhler’de geçekleştirdiğimiz toplam 1.950 metre uzunluğundaki kanalizasyon altyapısı çalışmalarını tamamladık. Özellikle Hekimhan Sanayi Sitesi’nin kanalizasyon altyapısı acilen çözülmesi gereken bir noktaydı. Burayı da tamamlayarak Hekimhanlı hemşerilerimizin hizmetine sunduk. MASKİ’nin çalışmalarıyla birlikte mahallelerimiz sağlam bir altyapıya kavuştu. İnşallah yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Hedefimiz Malatya’nın genelini sağlam ve modern bir altyapıya kavuşturup, içmesuyu ve kanalizasyon altyapı sıkıntılarını en aza indirmek. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ