Haber DİLEK VE KADIÇAYIRI MAHALLELERİNDE ALTYAPI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORUZ

DİLEK VE KADIÇAYIRI MAHALLELERİNDE ALTYAPI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORUZ

Tarih: 9.11.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz Muhtelif Mahalleler Kanalizasyon İhalesi kapsamında Dilek ve Kadıçayırı mahallelerinde gerçekleştirdiği toplam 4.7 kilometre uzunluğundaki kanalizasyon hattı yapım çalışmalarında sona geldi.

             “Muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Vatandaşların refahı ve şehrin altyapı sorununu ortadan kaldırmak için çalışan MASKİ Genel Müdürlüğümüz yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Malatya’nın içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hattını yenilemek için özverili çalışmalar sergileyen MASKİ, kanalizasyon hattı çalışmaları kapsamında Malatya merkez mahallelerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Kanalizasyon çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “12.500 kilometrekarelik alana sahip Malatya’mızın her noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı yatırımlarımız kapsamında, 3.1 kilometresi Kadıçayırı, 1.6 kilometresi ise Dilek olmak üzere toplam 4.7 kilometre uzunluğundaki kanalizasyon altyapısı çalışmalarımızda sona geldik. Muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Hedefimiz kanalizasyon şebekesini yenileyerek gelecek nesillerimizin daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamasını sağlamak. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ