Haber DARENDE AĞILBAŞI’NA 3 BİN 600 METRELİK TERFİ HATTI İNŞAA EDİYORUZ

DARENDE AĞILBAŞI’NA 3 BİN 600 METRELİK TERFİ HATTI İNŞAA EDİYORUZ

Tarih: 10.10.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Darende ilçesi Ağılbaşı Mahallesi’ne 3 bin 600 metre uzunluğunda terfi hattı inşa ediyor.

Muhtar Zeynel Kılıç: “Burayı bitirdikten sonra inşallah suyumuza kavuşacağız”

 

Malatya’nın altyapısını güçlendirerek vatandaşa kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan MASKİ Genel Müdürlüğü 2018 yılının son aylarında da çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Darende ilçesi Ağılbaşı Mahallesi’nde içmesuyu terfi hattı inşa çalışmaları sürüyor.

 

Çalışmalarla ilgili konuşan Ağılbaşı Muhtarı Zeynel Kılıç, MASKİ’ye teşekkür ederek, “8 buçuk kilometre olan isale hattımızın yapımı için MASKİ burada çalışmalara başlamıştı. Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ ile birlikte bu işi başarmak üzereyiz. Burada yaklaşık 3,5 kilometrelik terfi hattımızı bitirmek üzereyiz. Burayı bitirdikten sonra inşallah suyumuza kavuşacağız. Buradaki çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hacı Uğur Polat’a, MASKİ Genel Müdürü Sayın Ertan Mumcu’ya ve emek verenlere çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu çalışmayla birlikte Darende Ağılbaşı sağlam ve uzun yıllar hizmet verecek bir terfi hattına kavuşacak” dedi.  

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ