Haber GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERTAN MUMCU, ARAPGİR MAHALLELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERTAN MUMCU, ARAPGİR MAHALLELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Tarih: 9.10.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, Arapgir ilçesinde Sipahiuşağı, Kaynak, Deregezen, Sinikli ve Kılıç mahallelerine içmesuyu temin etmesi planlanan Söğütlü Çayı’nda incelemelerde bulundu.

Genel Müdürümüz Mumcu, ayrıca Yukarıulupınar su kaynağını yerinde görüp, Düzce ve Budak mahallelerine kaynak suyu sağlayan içmesuyu isale hattı çalışmalarını da inceledi. 

          Genel Müdürümüz Mumcu: “Arapgir’imize önemli yatırımlar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz

Malatya’nın en önemli kurumlarından biri olan MASKİ Genel Müdürlüğümüz, büyükşehire yakışır bir altyapı inşa etmek için çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Arapgir’de yapımı devam eden yatırımlarla ilgili çalışmaların yürütüldüğü mahallelerde incelemelerde bulunan MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu, “Arapgir ilçemizin değişik bölgelerinde incelemeler yapmak için arkadaşlarımızla buraya geldik. Arapgir ilçesinde Sipahiuşağı, Kaynak, Deregezen, Sinikli ve Kılıç mahallelerine içmesuyu temin etmesi planlanan Söğütlü Çayı’nda arkadaşlarla inceledik. Ayrıca Yukarıulupınar su kaynağını yerinde görüp, teknik konularda istişarelerde bulunduk.  Yine Düzce ve Budak mahallelerinde devam eden içmesuyu isale hattı çalışmalarını da yerinde görüp, inceleme fırsatımız oldu. Buralarda muhtarlarımızla istişarelerde bulunup, bir süre sohbet ettik. Verimli bir ziyaret gerçekleştirdiğimiz kanaatindeyim. Malatya ve ilçelerinde altyapı konusunda günlük hayatı sıkıntıya sokacak sorunları bertaraf etmek için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Arapgir’imize önemli yatırımlar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Hedefimiz daha sağlıklı ve uzun yıllar hizmet verecek güçlü bir alt yapı” diye konuştu.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ