Haber ABONELİK İŞLEMLERİ BÜYÜKŞEHİR VE BATTALGAZİ BELEDİYELERİNDE YAPILMAKTADIR

ABONELİK İŞLEMLERİ BÜYÜKŞEHİR VE BATTALGAZİ BELEDİYELERİNDE YAPILMAKTADIR

Tarih: 9.10.2018

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğümüz vatandaşlara daha etkin ve verimli hizmet sunmak için, Malatya Büyükşehir Belediyesi hizmet binası ve Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasında, abonelik işlemleri ve fatura ödemesi hizmeti vermeye başladı.

Abonelik işleri Büyükşehir ve Battalgazi Belediyesi’ndeki bankolardan yapılabilecek

Büyükşehir süreciyle birlikte Malatya hızla gelişip modern bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’ın öncülüğünde, Battalgazi, Yeşilyurt İlçesi ve diğer 11 ilçenin altyapı ve üstyapı yenileme çalışmaları devam ediyor. Malatya’nın altyapısına hizmet ederek sağlam gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. MASKİ Genel Müdürlüğümüz vatandaşlara abonelik iş ve işlemleri ve fatura ödeme noktasında kolaylıklar sağlıyor. Ayrıca  Abonelik iş ve işlemleri için Engelli vatandaşlarımızın hızlı ulaşabileceği, engelli uyumlu bir ortamda hizmet vermeye başlanıldı. MASKİ’nin abonelik iş ve işlemleri Büyükşehir Belediyesinde, Battalgazi Belediyesinde, MASKİ Genel Müdürlüğü Hizmet binamızda ve 11 İlçe Şubelerinde yapılmaktadır.

MASKİ Genel Müdürlüğümüzün Mevcut ödeme noktaları “Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi Belediyesi, Akpınar Şubesi (SOS Binası), Çilesiz Otobüs Durağı ve Paşaköşkü Su Teknik Şefliği” adreslerinde bulunmaktadır. PTT, MASKİ Genel Müdürlüğümüzün anlaşmalı olduğu bankalardan, FaturaMatik ve Nkolay ödeme noktalarından da vatandaşlar faturalarını ödeyebiliyor. Bu kapsamda Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasında vatandaşlara hizmet vermek üzere abonelik işlemlerinin yapılacağı büro ve faturaların ödenebileceği vezneler MASKİ Genel Müdürlüğümüzün tarafından açıldı. Böylece şehrin farklı noktalarında ikamet eden vatandaşlarımızın bulundukları bölgede kolaylıkla işlem yapabilmeleri sağlandı.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


DİĞER HABERLERCopyrigt © 2017 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) ® Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Metin KILINÇ